Litoral 2017 Grecia
   
Portal turism ce prezinta  piata turistica din Romania
vrem un like! blog INFOTRAVELROMANIA Twitter InfoTravelRomania YouTube InfoTravelRomania RSS InfoTravelRomania.ro Linkedin InfoTravelRomania.ro Pinterest InfoTravelRomania.ro
 
   
regim hotelier apartamente garsoniere regim hotelier apartamente garsoniere
cere vacanta ta!
Ghizi turism | Interviu | Evenimente turism | Stiri turism | Targuri Romania | Targuri int | Infotripuri | Lista mestesugari | Agentii turism | Sejururi | Circuite | Hoteluri |
   
 
Sunteti aici: Home - Incoming Romania - Seminar de Turism Montan editia a II a - Formular de inscriere

Formular de inscriere
Seminar de Turism Montan editia a II a ,
Hotel Piatra Mare 4* - Poiana Brasov
23 mai 2015

Formular Inscriere Seminar Turism Montan II

Va punem la dispozitie un formular online pentru a facilita procedura de inscriere
Mentionam ca inscrierea pentru Agentiile de Turism costa 50 ron/ pers, pentru unitatile de cazare fiind gratuita.

Relatii la 0723 286 309

Selectati tip participant:


Eveniment organizat de InfoTravelRomania in parteneriat cu Asociatia de Turism Poiana Brasov.

Pentru agentiile de turism se achita o taxa de 50 RON/ pers. Include:

  • transportul cu autocarul dus - intors Bucuresti - Poiana Brasov,
  • cazarea 1 noapte la hoteluri si vile 3-4* din Poiana Brasov
  • intrarea la seminar (apa si pateuri la pauza)
  • vizitare hoteluri

Taxa se achita in avans, in contul firmei. Inscrie-te acum!


Relatii la 0723 286 309
Lista participanti:

Hoteluri si pensiuni din Poiana Brasov
1. Hotel Poiana Ursului 4* - http://poianaursului.ro/
2. Hotel Piatra Mare 4* - http://www.piatramare.ro/
3. Hotel Escalade 4* - http://www.escalade.ro/
4. Hotel Ruia 4* - http://www.hotelruia.ro/
5. Pensiunea Crocus 4 * - www.hotelcrocus.ro
6. Casa Vinga 3* - www.casavinga.ro
7. Pensiunea Pantheon 4* - http://www.pensiunea-pantheon.ro
8. Boutique Hotel Casa Emil 4* - http://www.restaurant-vanatorul.ro
9. Hotel Alpin 4* - http://www.hotelalpin.ro/
10. Hotel Royal 3* - http://www.hotel-royal.ro/index-ro.php
11. Pensiunea Orizont 4* - www.pensiunea-orizont.ro
12. Pensiunea Colina 3* - www.pensiuneacolina.ro
13.Pensiunea Vlasin 3* - http://pensiuneavlasin.ro


Speakeri
1. Petre Dordea - InfoTravelRomania
2. Alex Hampu - Spledid Holiday
3. Alice Udrea - Wens Travel

Relatii la 0723 286 309
inapoi la pagina de prezentare a evenimentului.

f
Hotel Mera Resort
 
oferte Grecia 2017, charter avion Grecia
 
autocar litoral Grecia 2017
 
Eurotrip
 
transfer Italia
Circuite Romania
oferte litoral 2017 Bulgaria, oferte litoral 2017 Bulgaria
Esti ghid de turism? inscrie-te acum!
Litoral 2017 Bulgaria
litoral Bulgaria 2017

vacante in Romania

InfoTravelRomania InfoTravelGrecia InfoTravelBulgaria oferte all inclusive Antalya InfoTravelUngaria InfoTraveRomania Blog
totul despre Italia InfoTravelSpania InfoTravelAustria InfoTravelMalta.ro vacante exotice
Oferte all inclusive Litoral Bulgaria 2017 pentru o vacanta la mare. Oferte litoral Bulgaria 2017; Sejur Bulgaria Nisipurile de Aur; Constantin si Elena;
City break © 2016 All Right Reserved. "InfoTravelRomania" is a registered trademark
Contact | Despre noi | InfoTravelRomania incurajeaza invatamantul romanesc: EvaluareInteractiva.ro